הלוואות חוץ בנקאיות למסורבי בנקים

יש אנשים שנחשבים לכאלה שהבנקים במדינה לא ייתנו להם הלוואות או משכנתא בשל הסתבכות עם עניינים כספיים בעברם או בהווה שלהם. ייתכן והיה מדובר במעידה חד פעמית לפני הרבה שנים אך עדיין הבנקים לא ייקחו סיכון ולא יאפשרו לתת להם כספים. עבור אנשים אלה קיימות הלוואות חוץ בנקאיות למסורבי בנקים וחשוב שהם יידעו עליהן על מנת לבחון את האפשרויות בצורה קונקרטית בעת הצורך. חשוב עוד יותר שהם יידעו שקבלת תשובה שלילית מהבנק אין בה כדי לסתום את הגולל באופן סופי על קבלת הלוואה והם אכן יוכלו לקבל את המענה הדרוש להם דרך גופים פיננסיים אחרים.

מה המשמעות של הלוואות חוץ בנקאיות למסורבי בנקים?

יש גופים רבים במדינה שעוסקים בכספים, מגלגלים מחזורי הכנסות בסכומים גבוהים מאד ולכן יכולים להיות אלה שיציעו הלוואות חוץ בנקאיות למסורבי בנקים. הלוואות אלה יכולות להינתן לכל אחד לאחר בחינה מעמיקה של הבקשה ובדרך כלל יש להן מכנה משותף והוא ריבית גבוהה באופן יחסי. בשונה מבקשת הלוואה מהבנק הגופים הפיננסיים האחרים לא מבצעים בדיקות רקע ולא מערימים קשיים. כך כל אחד יכול למצוא את עצמו מקבל לידיו סכום כסף שדרוש לו לכל מטרה ואפילו הלוואה של סכום כסף גבוה שהמטרה שלה היא לקנות דירה.

איך פונים לגופים פיננסיים כדי לקבל הלוואה?

אדם שיודע על עצמו שהוא מסורב בבנקים צריך לפנות אל יועץ משכנתא או יועץ פיננסי על מנת שביחד איתו אפשר יהיה לחשוב על הדרך לבחון אפשרות של קבלת הלוואות חוץ בנקאיות למסורבי בנקים. היועץ, מההיכרות המעמיקה שלו את התחום ואת הנושא הזה יציע ללקוח שלו הצעות שמתאימות לו ויכולות לקדם אותו בקבלת סכום הכסף הדרוש לו – חברות נדל"ן, בתי השקעות או כל גוף פיננסי אחר שהיועץ מכיר ויחשוב שיכול להציע פתרון שיתאים למצב הייחודי של כל לקוח ולקוח.

ירון ארוש הוא יועץ משכנתאות ופיננסיים ומומלץ לפנות אליו לקבלת ייעוץ אישי ופרטני. בזכות הידע והניסיון הרב הוא יידע להתאים פתרונות מגוונים לכל לקוח.

משכנתא למסורבי בנקים

משכנתא למסורבי בנקים

בקרב הציבור הכללי ישנה אוכלוסייה ספציפית שמכונה מסורבי בנקים או מסורבי הלוואות. מדובר באנשים שאי שם בעבר שלהם הסתבכו עם השוק האפור או ההוצאה לפועל, לא עמדו בהתחייבויות כמו החזר הלוואות ובעצם סומנו על ידי הבנקים ככאלה שאי אפשר לתת בהם אמון או אשראי. בבואם של אלה לבקש הלוואה או משכנתא – סביר להניח שהם יקבלו תשובה שלילית בלי שבכלל הבקשה תיבחן לעומק. בשנים האחרונות צצות יותר ויותר אפשרויות לקבלת משכנתא למסורבי בנקים וחשוב להכיר אותן. גם מי שחייו הכלכליים השתקמו עדיין יהיה מסומן כמסורב ולכן כדאי לו לדעת שיש לו עוד אפשרויות שדרכן יוכל לקבל משכנתא.

מה המשמעות של קבלת משכנתא למסורבי בנקים?

כאמור, התיוג של מסורב חשבון בנק או מסורב בנקים הוא תיוג שנשאר כמו אות קין לכל החיים. גם מי שעשה טעות אחת לפני אי אילו שנים לא יוכל לקבל הלוואות ותמיד ייחשב כלקוח שיש סיכון שלא יעמוד בהתחייבויותיו ולא יסלק הלוואות בזמן. לטובת אנשים אלה יש אפשרות כיום לקבל משכנתא למסורבי בנקים דרך גופים פיננסיים אחרים שאמנם מתייחסים לעניין כאל משכנתא אך בעצם מדובר בהלוואה לכל דבר ועניין. גם כאן חשוב לדעת שיהיה מדובר בניתוח ובחינה מעמיקה של כל מקרה לגופו וכאן יהיה חשוב אפילו יותר להיעזר ביועץ משכנתאות מקצועי.

התיווך בין יועץ משכנתא לבין הגוף שנותן אותה

כאשר אדם שנחשב כמסורב בבנקים יפנה אל יועץ משכנתאות שמכיר את התחום ובקיא בו, היועץ יוכל להפנות אותו אל גופים שנותנים משכנתא למסורבי בנקים וללוות אותו לפגישות עם נציגי הגופים כדי לקבל מהם הצעות קונקרטיות. גופים אלה יכולים להיות בתי השקעות או כל גוף אחר שעוסק בהון כך שיש לו את האפשרות להציע גם סכום כסף גבוה כהלוואה ללקוח שאין לו אפשרות לקבל הלוואה משום גוף רשמי הפועל מטעם המדינה.

ירון ארוש הוא יועץ משכנתאות מוסמך בעל ידע וניסיון עשיר שיכול לסייע במציאות פתרונות מימון לכל לקוח שפונה אליו בזכות הכרות מעמיקה עם התחום והגופים הפועלים בו.

ליצירת קשר
השאירו את הפרטים:
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support