יועץ משכנתאות באשדוד

יועץ משכנתאות באשדוד – ירון ארוש – יועץ משכנתאות

כאשר מחפשים שירות של יועץ משכנתאות חשוב לדעת שיש חשיבות למיקום הגאוגרפי וזאת בשל שתי סיבות. האחת היא שיש צורך במפגשים פרונטליים בין הלקוח לבין היועץ ולכן כדאי שלא יהיה מרחק גדול ביניהם. שנית, יועץ משכנתאות באשדוד למשל יכיר את הבנקים והסניפים השונים באשדוד והסביבה ויתכן שיהיו לו אנשי קשר או בעלי תפקידים שבעזרת ההכרות איתם הוא יוכל להשיג ללקוחות שלו הצעות טובות ואטרקטיביות למסלולי החזר המשכנתא. יועץ שממוקם באשדוד יכול להציע שירותים ללקוחות גם באשדוד וגם בישובים בסביבתה. כמובן שעל פי הצורך הוא יחליט האם הוא מציע שירות גם ללקוחות שגרים רחוק יותר.

איזה שירות מציע יועץ משכנתאות באשדוד?

על מנת להבין במה וכמה יכול לסייע יועץ משכנתאות באשדוד ללקוחות שלו צריך להבין את התהליך של לקיחת משכנתא. מכיוון שמדובר בסכום כסף גבוה מאד הרי שיש כמה שלבים בתהליך ויש להתקדם לאט לאט עד שמקבלים את ההצעה הטובה והאטרקטיבית ביותר, זו שהכי מתאימה ללקוח מכל הבחינות. זה בדיוק מה שעושה היועץ. הוא מלווה את הלקוח שלו לפגישות בבנקים או הסניפים השונים וביחד איתו מנתח לעומק כל הצעה שהוא מקבל. הוא יכול לבצע סימולציות חישוביות וכך להראות ללקוח שלו מה ההבדל הלכה למעשה בין הצעות שונות או שיעורים שונים של ריבית או קרן.

החשיבות של ייעוץ אישי צמוד

חשוב להבין שלמרות שעל פניו לא חייבים יועץ צמוד הרי שהיתרון הגדול הוא שהיועץ יכול להשיג ללקוח שלו הצעות ותנאים שהוא לא יידע או יוכל לבקש לבד או אפילו להבין שאלה ניתנו לו. בזכות יועץ משכנתאות באשדוד הלקוח יכול לחסוך סכום בלתי נתפס של עשרות או אפילו מאות אלפי שקלים במשכנתא שלו, מה שלאורך הזמן יאפשר לו לעשות עם הכסף הזה דברים אחרים. אף אחד לא רוצה לשלם יותר מכמה שהוא צריך ומכאן החשיבות של יועץ צמוד.

ירון ארוש הוא יועץ משכנתאות מוסמך, מקצועי ומנוסה שמנהל חברת ייעוץ מוכרת ומובילה בישראל. הלקוחות של ירון חוסכים הרבה מאד כסף במשכנתאות שלהם.

יועץ משכנתאות באשדוד

ליצירת קשר
השאירו את הפרטים:
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support